ISUZU MITSUBISHI EŞDEĞER-MUADİL YEDEK PARÇA

Kurumsal

Mest Otomotiv; ISUZU, MITSUBISHI ve BOGDAN başta olmak üzere, hafif ve orta sınıf ticari araçlar için, eşdeğer ürün tedariği ve yedek parça toptan satışı yapmak üzere 1998 yılında kurulmuştur.

 

İstanbul Pendik'teki, 8m yüksekliğinde, toplam 7000 m2alan üzerine kurulu yeni deposunda hizmet vermekte olan Mest Otomotiv;
kuruluşundan bugüne kadar izlediği kalite politikası doğrultusunda, gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve güvenilirliğini kanıtlamış üreticiler ile işbirliği yaparak, sektörünün lider markası haline gelmiştir. ISUZU, MITSUBISHI gibi ticari araçlar için yedek parça tedariği yaptığı firmaların Uluslararası Kalite Belgesi (ISO, TÜV, CERT) sahibi olmalarına özellikle dikkat etmektedir.

 

Türkiye başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesine aktif satış yapmakta olan Mest Otomotiv; dinamik ve uzman kadrosu ile aldığı bütün siparişleri en kısa zamanda, en az riskle ve en ekonomik sevk yoluyla müşterilerine ulaştırmayı ilke edinmiştir.

 

ISUZU ve MITSUBISHI yedek parça tedariğinde Türkiye'de lider konumda olan firmamız;

 

  • 555, ANTONIO MASIERO, EXEDY, FPI, GLL, KYB, NPR, SEA MASTER,  SEIKEN, TAIHO  ASAHİ  gibi dünya devlerinin Türkiye distribütörlüklerinin yanı sıra,

Türkiye'nin önde gelen yan sanayilerinden; 

  • DİTAŞ, GENMOT, GÜNEŞ SUBAP, KALE BALATA, MAYSAN MANDO, ROTA, PROPER, SİLBAK, TEMEL CONTA, TİRSAN gibi firmaların Türkiye bayiliklerini başarıyla devam ettirmektedir.

 

Sertifika Belgelerimiz            

        

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

scroll up